Зроби енергомодернізацію правильно!

Енергетичний аудит будинківНавчання голів ОСББ та енергоменеджерівЗалучення фінансування у енергозбереження

 • Artboard 4

  Ефективне використання коштів

  Енергоаудит зменшує витрати на модернізацію до 30%

 • Контроль та постаудит

  Контроль за якістю впровадження заходів та перевірка перед прийманням робіт

 • Фінансування заходів

  Залучаємо кошти для фінансування енергоефективності

Company picture

Що таке енергоаудит

Енергетичний аудит - це технічне обстеження теплоізоляційної оболонки та інженерних систем будівлі з метою визначення реального стану енергоспоживання будівлі, ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів під час експлуатації будівлі.

Включає проведення аналізу архітектурно-планувальних рішень, встановлення теплотехнічних показників теплоізоляційної оболонки будинку та енергетичних характеристик інженерного обладнання, структури енерговитрат упродовж періоду опалювання та охолодження, визначення відповідності фактичного енергоспоживання нормативним значенням, визначення потенціалу енергозбереження, розроблення технічно та економічно обґрунтованих рекомендацій з підвищення рівня енергетичної ефективності будівлі разом з оцінкою надійності, безпечності, якості та економічності функціонування будівлі та інженерних систем.

Як це відбувається

Знайомство з об'єктом енергоаудиту

В ході спілкування ми отримуємо інформацію про об'єкт енергоаудиту, режими використання, існуючі проблеми.Необхідні документи: план першого поверху, технічний паспорт будинку, дані енергоспоживання з лічильників, тарифи на енергію за останніх три роки.

1
2
3
4
5
1

Знайомство

Аналіз будинку

Аналіз енергоспоживання

Обробка даних

Презентація

Яка вигода від енергоаудиту

На основі статистичної інформації з проведених енергоаудитів можна визначити відсоток зменшення кошторису енергомодернізації

 • до 35%

  можна заощадити за рахунок енергоаудиту

  - Зазвичай не всі заходи енергомодернізації доцільно впроваджувати;- Уникнення помилок під час проектування на основі технічного завдання від енергоаудитора;- Заключний контроль впровадження енергозберігаючих заходів;

Перший крок до енергомодернізації - Енергетичний аудит


Article illustration photo

Хто взамодіє з Вами

Владислав Алексійченко

Керівник проектів

10-ти річний досвід у сфері енергоефективних технологійЗдійснює навчання енергоменеджерів-практиків.Член Асоціації Європейських енергоменеджерівСертифікований енергоменеджер

Олексій Бабенко

Енергоменеджер

Більше 11 років викладацького стажу за напрямками енергоменеджмент та енергетикаРозробляє рішення оптимізації електроспоживанняЧлен Асоціації Інженерів-енергетиківСертифікований енергоменеджер

інші

консультанти

Для успішного виконання проектів залучаються консультанти відповідного профілю, в тому числі носії потрібної експертизи навіть поза межами України

Чому важливо робити енергетичний аудит

 • Виявлення пошкоджень будівельної конструкції

 • Виявлення порушень розподілу енергоносіїв

 • Формування технічного завдання для проектування

 • Зменшення помилок при впровадженні

 • Можливість отримати державну підтримку для енергомодернізації

Наші клієнти говорять:

Наші клієнти говорять:

В результаті обстеження спеціалісти визначили найбільші джерела втрати тепла та енергоносіїв, а також розробили програму термомодернізації. Введення цієї програми дозволить навчальному закладу не тільки мати теплі класи взимку, але й заощадити півмільйона гривень на рік на оплату комунальних послуг. Cпеціалісти, крім очевидних недоліків, через які "утікало" тепло, виявили не помітні неспеціалістам точки низької енергетичної ефективності.

Наталя Лук'янченко

Засновник, директор

Приватна вальдорфська школа "Сходинки"

Ціна

Скільки це коштуватиме?

Приватний будинок

від 5 000 ₴

Багатоквартирний будинок

від 20 000 ₴

Адміністративна будівля

від 25 000 ₴

Можливості

Додаткові можливості

 • Розстрочка платежу для багатоквартирних будинків

  Ми розуміємо складність профінансувати енергомодернізацію для малих будинків, тому практикуємо розстрочку оплати за енергетичний аудит.

 • Програми підтримки керуючих компаній

  Ми допомагаємо зростати керуючим компаніям міста залучаючи їх в програми розвитку. Багатоквартирні будинки можуть подавати заявки на участь у цих проектах.

 • finance and bank

  Фінансування енергомодернізаційних заходів

  Після енергетичного аудиту ми можемо залучити кошти на енергетичну модернізацію будинку. Оплата буде здійснюватись виключно за рахунок зекономленої енергії.

 • Комплектація енергетичного аудиту

  В рамках індивідуального підходу до будинків може бути реалізована програма додаткового наповнення процедури енергетичного аудиту окремими послугами.

Енергетичний аудит - Запорука якісної енергомодернізації


Article illustration photo

Часті питання

Що робити зі звітом енергоаудиту?

У звіті з енергоаудиту зазначені рішення з енергомодернізації та їх техніко-економічне обгрунтування і проранжовані відповідно до порядку впровадження. Цей звіт є технічним завданням для проектно-монтажних компаній, які здійснюватимуть визначені заходи.

Чи можна після енергоаудиту звертатися за консультацією?

Так, ми здійснюємо консультативну підтримку при впровадженні заходів з енергомодернізації:  - навчаємо, як контролювати реалізацію заходів; - виступаємо незалежним арбітром при суперечках у технологіях впровадження; - підбираємо найкращій варіант фінансування заходів.

Чи можна замовити енергоаудит квартири?

Ні, енергоаудит можна проводити виключно усієї будівельної конструкції. Жодна поважна компанія не візьметься проводити енергоаудит частини будівлі, як то квартира чи нежитлові приміщення.

Що робити якщо ми не з Києва чи Вінниці?

Звернутися і отримати індивідуальне рішення.
Ми надаємо послуги насамперед у визначених регіонах - Київська та Вінницька області, де розташовані наші представництва. Також ми проводимо проекти на усій Правобережній Україні і розглядаємо поширення далі на Схід.

Контакти

Офіс у Києві

Чекаємо на Вас з 2019

+38 097 20 20 280

Офіс у Вінниці

Раді Вам з 09 до 18 у Пн - Пт

+38 097 20 20 280